Bilkey Bilişim Kursu 0 216 354 79 79   On Parmak Kursu, onparmak kursu, On Parmak Klavye Kursu, onparmak kla ..: HIZLI YAZMA KLAVYE ONPARMAK KURSU PENDİK İSTANBUL :..  
 
   
 
 

 
[On parmak Hızlı klavye kursu alarak yazılarınızı çok daha hızlı yazabilirsiniz.]
HIZLI YAZMA KLAVYE ONPARMAK KURSU
       28.07.2016
Eğitim Yeri ve İçeriği : Pendik İstanbul | On Parmak Kursu, onparmak kursu, On Parmak Klavye Kursu, onparmak klavye kursu, hızlı klavye kursu, hızlı yazma kursu, on parmak kursları, dersi, dersleri, ders, Eğitim, eğitimi, eğitimleri ...

Amaç : Bilgi ve iletişim teknolojilerinin baş döndürücü gelişme hızına ayak uydurmakta güçlük çektiğimiz günümüz bilgi çağında, bilgisayar kullanımı bir hayli yaygınlaşmış, ihtiyaçtan öte hayatımızın zorunlu bir parçası haline gelmiştir.

Bilgiyi toplama, saklama, işleme, yeni bilgiler üretme ve üretilen bu bilginin paylaşımında büyük bir hız ve kolaylık sağlayan bilgisayar teknolojisi, eskinin teknoloji harikası olan daktilonun önemini yitirmesine neden olmuştur. Bilgisayara veri girişini sağlayan en önemli öğe klavyedir ve kişisel bilgisayarların vazgeçilmez birimlerinden biridir.

Peki biz klavyenin gerçek gücünden istifade edebiliyor muyuz? Onu doğru ve etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz?

Ekrana bakarak yazılarını yazabilen bir kişi ise, Türkçe haricindeki yazıları yazarken büyük zorluklar yaşamakta, sürekli ekrana bakma ihtiyacı hissettiği için yazım hızı büyük oranda azalmakta, yazarken büyük efor sarfetmekte ve göz sağlığının bozulmasına zemin hazırlamaktadır.

Oysa onparmak tekniğiyle yazan bir kişi, Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca vs. fark etmez Latin alfabesi olmak kaydıyla yazılarını hiç zorlanmadan, en az hata ile, büyük bir hızla yazabilmekte, en az eforla en yüksek çıktıyı elde edebilmektedir. Ayrıca yazarken ekrana ve ekrana bakmadığı için dikkatini yazacağı yazıya toplamakta bu da yazdığı yazılar üzerinde düşünmesine, yeni fikirler geliştirmesine olanak tanımaktadır.

Bu metodun genel yararlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

* Zamanla çok hızlı ve en az hata ile yazacaksınız.

* Gözleriniz ve elleriniz daha az yorulacağı için yazı yazma süreniz çok artacak. Bu da toplam yazı üretiminizi kat kat arttıracaktır.

* Yazarken, ellerinize ve ekrana bakmadığınız için, yazdıklarınız hakkında yeni fikirler ve düşünceler geliştirebileceksiniz.

* Klavye hakimiyeti, size yüksek bir hız sağlayacağından, bilgisayarın bilinmeyen dünyalarına rahatlıkla girip çıkabileceksiniz.

* Bu da yeni programlar öğrenmenizi, dolayısıyla genel bilgisayar bilginizin sürekli artmasını sağlayacaktır.

* Öğrencilerin ve akademisyenlerin can simidi olacak; ödev, seminer, tez ve kitaplar gözünüzü korkutamayacak.

* Yazdıkça, yeni şeyler üretmenin zevkine varıp, daha da çok üreteceksiniz.

* Başkasına bağımlı olmaktan kurtulacaksınız.

* Ayrıca onparmak bilmek, kişinin yeni iş sahalarına atılabilmesine direkt ve dolaylı olarak neden olabilecektir.

Kısaca onparmak metodu sayesinde, kişisel verimliliğinin büyük ölçüde artıracağına ve buna bağlı olarak toplumsal verimliliğinin artmasında da olumlu yönde katkıları olabileceğine yürekten inanıyoruz…

Eğitimin Faydaları :
Temel düzeyde 10 Parmak Eğitimi alan arkadaşlarımız eğitim sonrasında iş bulmaları kolaylaşacak yada çalıştıkları işyerlerinde daha kolay kıdem alabileceklerdir. Bu eğitim devamında ileri Word, Excel eğitimine katılarak bilgilerini daha profesyonel düzeye getirebileceklerdir.

Bilkey Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası :

Öğrencilere Müjde Eğitime Destek İndirim Kampanya Eğitimleri ; CAD-CAM Kursu, AutoCAD Kursu, SolidWorks Kursu, CNC-CAM Kursu, Revit 3d Tasarım Kursu, 10 Parmak Klavye Kursu, Bilgisayar İşletmenliği Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Web Tasarım Yazılım (HMTL-PHP-MYSQL) Kursu, İleri Excel ve Access Veritabanı Kursu, İngilizce Kursu

Bilkey Eğitim Kurumlarından Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası İstanbul Anadolu yakasında Gebzede, Tuzlada, Sultanbeylide, Kurtköyde, Kartalda, Maltepede, Küçükyalıda, Bostancıda, Ataşehirde, Ümraniyede, Üsküdarda, Kadıköyde ve Pendikte okuyan ve bu semtlerde ikamet eden bütün (İlköğretim, Lise, Meslek Yüksek Okulu, Açık Öğretim ve Üniversite) Öğrencilere "Eğitime Destek İndirim" Kampanyamız devam etmektedir.

İletişim için : 05065438212 veya 02163547979 Nolu telefondan detaylı bilgi alınız…

Bilkey Kurumsal Bilgi Teknolojileri Bilgisayar Kursları Bilişim Eğitim Hizmetleri Merkezi İstanbul PendikdeNot : Her Ders 45 dakkikadır...
Özel ve Firma Eğitim programları Hafta içi Gündüz, Hafta içi Akşam, Hafta Sonu olmak üzere Sizin için en uygun saatler düşünülerek eğitim takvimi belirlenir.
Bilişim Sektöründe Kariyer Sahibi Olmak İster misiniz ?
"Alacağınız her bir eğitim programı, geleceğiniz için en iyi yatırımdır...."
 
 
Bilkey Bilgisayar Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. © 2004 © 2 - 814193